Китайський страховик має намір залучити близько $1 млрд у результаті лістингу в Гонконзі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Раніше оголошена підготовка до проведення первинного публічного розміщення акцій страхової компанії із Пекіна Sunshine Insurance отримала своє продовження.

Згідно з документами, наданими на Гонконзьку фондову біржу, страхова компанія має намір виставити на продаж 1,15 млрд. власних акцій за ціною від 5,83 до 6,45 гонконгських доларів. Таким чином, Sunshine Insurance має намір виручити близько $1 млрд. Торги мають розпочатися 9 грудня цього року.

На думку аналітиків, вихід на біржу в Гонконгу відбувається на тлі деякого покращення настроїв щодо торгівлі акціями у регіоні.

Як уже повідомляв інтернет ресурс УкрСтрахування, Sunshine Insurance спеціалізується на страхуванні майнових ризиків, страхуванні життя, кредитних гарантій та інших видів страхування. Штаб-квартира компанії розташована в Пекіні, але страховик надає послуги на всій території Китаю.

Раніше також повідомлялося про підготовку лістингу на Будапештській фондовій біржі австрійської Vienna Insurance Group, а також проведення подвійного лістингу на Стокгольмській фондовій біржі скандинавської страхової групи Sampo.

Коментарі