Лише чверть туристів з Індії купує туристичний поліс страхування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова компанія з Індії ICICI Lombard General Insurance провела аналіз ринку туристичного страхування для подорожей за кордон. Згідно з опитуванням, 76% мандрівників з Індії, які виїхали за кордон, не придбали туристичного страхування під час своєї останньої поїздки.

Учасники опитування пояснили своє небажання купувати туристичну страховку недостатньою поінформованістю, коротким періодом поїздки та перебуванням у родичів.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту також відомо, що понад 70% респондентів вважають, що вирішальну роль при визначенні потреби у туристичній страховці відіграє місце поїздки.

Бажання придбати туристичну страховку також залежить від віку та сімейного статусу респондента: найчастіше страховку купують сім’ї з дітьми. «Самотні люди з меншою кількістю обов’язків демонструють нижчий ступінь наміру», – йдеться у звіті.

Нагадаємо, запуск страхової онлайн-платформи Bima Sugam для мешканців віддалених та сільських районів, запланований на січень цього року, буде запущено найближчим часом. Про це заявив голова страхового регулятора Індії Дебасіш Панда.

Коментарі