Лісова пожежа в Канаді наближається до одного з найбільших центрів видобутку нафти

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У канадській провінції Альберта поширюється лісова пожежа, через яку оголошено евакуацію жителів Форту Мак-Мюррей.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що це місто, яке вже серйозно постраждало від лісової пожежі у 2016 році, є неофіційною столицею канадської промисловості з видобутку нафтоносних пісків.

Внаслідок пожежі 2016 року було призупинено видобуток нафти більш ніж на 1 млн барелів на день. Пожежа завдала страхової шкоди на суму близько $2,7 млрд, що зробило її найдорожчим стихійним лихом у Канаді.

Нагадаємо, «зомбі-пожежі», які ще з минулого року продовжують тліти в канадських провінціях Альберта та Британська Колумбія, ставлять під загрозу видобуток нафти та природного газу. Згідно з інформацією Bloomberg, близько 50 подібних осередків розташовані поблизу нафтових та газових свердловин, тим самим можуть знищити майже 3% видобутку.

«Залишкові пожежі наголошують, що енергетична промисловість Канади, що спирається на сектор нафтоносних пісків і виробляє брудну нафту, наражається на все більшу загрозу через зміну клімату. Зазвичай спекотна та суха погода минулого року сприяла найгіршому за всю історію країни сезону лісових пожеж». – йдеться у повідомленні Bloomberg.

Коментарі