Майже 2 млн договорів на суму 2,1 млрд грн уклали у другому кварталі страховики: МТСБУ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
За підсумками другого кварталу компанії, які мають членство в Моторному (транспортному) страховому бюро України, уклали близько 2 млн договорів обов’язкового автострахування на суму 2,1 млрд грн. Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо зі звіту МТСБУ.

У звітному кварталі страхові компанії врегулювали понад 30 тисяч претензій та виплатили постраждалим у ДТП 900,9 млн грн. Середній термін врегулювання страхових вимог за шкоду, заподіяну майну, склав 58 днів, що на 2 дні менше за показник попереднього кварталу. У системі прямого врегулювання збитків цей показник становив 31 день.

«Показники врегулювання за минулий квартал навіть кращі, ніж до початку повномасштабної російської агресії. Страховики стали швидше робити виплати, рівень скарг перебуває на мінімальному рівні», – прокоментував генеральний директор МТСБУ Олександр Берназюк.

Нагадаємо, за перше півріччя із фонду Моторного (транспортного) страхового бюро України було виплачено 225 млн грн, що на 6,5% перевищує аналогічний показник 2021 року.

Коментарі