Морські страховики ведуть переговори щодо перевезення українського зерна у Чорному морі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
На щорічній конференції Міжнародного союзу морського страхування (IUMI), яка розпочала свою роботу в шотландському Единбурзі, зібралися представники профільних асоціацій, страхових та перестрахувальних компаній та галузеві фахівці, щоб обговорити основні проблеми морського страхування.

Виступаючи на відкритті Конференції, президент IUMI Фредерік Денефль сказав, що морські страховики здатні вирішити проблеми, що виникають – від природних катастроф до військових конфліктів, маючи на увазі повномасштабне вторгнення росії в Україну.

«Морські страховики активно підтримували створення первісного зернового коридору, щоб гарантувати продовження українського експорту. Тепер, коли угода розірвана, морські страховики ведуть переговори з українським урядом щодо страхування суден, які перевозять українські вантажі», – сказав він.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на слова Фредеріка Денефля повідомляв, що морські страховики, як і раніше, не готові забезпечувати страхування постачання зерна через «відмову від продовження Чорноморської зернової угоди та ескалації російських атак на експорт української сільськогосподарської продукції».

Коментарі