НБУ надав для громадського обговорення Положення про перевірки небанківських установ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України надав для громадського обговорення Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок на ринках небанківських фінансових послуг.

Цей документ розроблено для імплементації вимог законів України «Про фінансові послуги та фінансові компанії», «Про страхування» та «Про кредитні спілки».

Положення, яке набуде чинності 1 січня 2024 року, регулює порядок проведення та оформлення результатів перевірок діяльності осіб, які охоплюють наглядову діяльність.

Положення визначає організацію планової та позапланової інспекційних перевірок, права та обов’язки як членів інспекційної групи, так і об’єктів перевірки, порядок взаємодії та обміну інформацією всередині інспектування та інші процедури.

Обговорення триватиме до 27 жовтня 2023 року.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про початок обговорення проекту Положення про особливості укладання договорів страхування зі споживачами, а також про початок громадського обговорення вимог щодо розкриття інформації про стандартний страховий продукт на веб-сайтах страхових компаній та посередників.

Коментарі