НБУ запустив громадське обговорення положення про безвиїзні перевірки небанківських установ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України ініціював громадське обговорення проекту ухвали Правління НБУ «Про затвердження Положення про безвиїзний нагляд за діяльністю з надання фінансових та супровідних послуг».

Документ містить перелік правил та умов проведення безвиїзних перевірок учасників небанківського фінансового сектору.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз НБУ, проектом документа встановлюються вимоги, спрямовані на регламентування цілей, способів та особливостей здійснення безвиїзних перевірок та заходів, що вживаються за результатами такого нагляду.

Очікується, що Положення набуде чинності з 01 січня 2024 року одночасно із Законом України «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

Раніше НБУ оголосив публічне обговорення проекту Положення про особливості укладання договорів страхування. Пропонується ряд додаткових вимог до форми та змісту договорів страхування, а саме: перелік інформації, включаючи клас страхування, перелік положень, які не повинні утримуватись у договорі страхування, вимоги до термінології, порядок надання споживачеві контракту страхування, а також вимоги до форми та змісту договорів в електронному вигляді.

Коментарі