Оцінювачі пожежної безпеки в житловому будівництві потребують страхового захисту

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Прогалину у страховому захисті ризику відповідальності оцінювача пожежної безпеки у сфері будівництва Великобританії мають намір заповнити перестраховик SCOR, фінтех-компанія MGAM та Департамент житлового будівництва.

Про це йдеться в прес-релізі SCOR, згідно з яким брак спеціального страхового покриття професійної відповідальності оцінювачів будинків високої поверховості посилює проблеми ринку нерухомості, видачі сертифікатів і, відповідно, оформлення іпотеки.

«Схема, яка має бути офіційно запущена у вересні, триватиме п’ять років. Ми очікуємо, що через п’ять років страховики повернуться на ринок, що зніме вимогу про схему, яку держава підтримує», — йдеться в прес-релізі.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про масштабну пожежу в житловому багатоповерховому будинку Grenfell Tower у Лондоні, що сталася у червні 2017 року. Внаслідок пожежі загинула 71 особа. Після пожежі неодноразово порушувалося питання про те, наскільки відповідають нормам пожежної безпеки будівельні матеріали, які використовувалися для облицювання будівлі.

Коментарі

Залишити відповідь
Войти через: