Перед акціонерами трьох найбільших японських страховиків вибачилися за скандал з Bigmotor

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Через причетність до скандалу з шахрайським автострахуванням японського автодилера Bigmotor керівники трьох найбільших японських компаній вибачилися перед своїми акціонерами.

Це сталося під час загальних зборів акціонерів, де було представлено підсумки роботи за минулий рік. Про це повідомило японське інформаційне агентство Jiji Press.

Повідомляється, що на загальних зборах Sompo Holdings, попереднє керівництво якого пішло у відставку, акціонери проголосували за призначення 13 членів ради директорів, включаючи президента Мікіо Окумуру.

Пан Шиничіро Фунабіки, президент Mitsui Sumitomo Insurance, підрозділу MS&AD Insurance, вибачився на загальних зборах материнської компанії за скандал із фіксацією премій, пообіцявши покращити бізнес-операції. Він також заявив про свою готовність запобігти повторенню такого інциденту.

Інтернет ресурс УкрСтрахування раніше повідомляв, що детальна перевірка страхових претензій, пред’явлених компанією вживаних автомобілів Bigmotor для відшкодування страховиками Tokio Marine&Nichido Fire, Sompo Japan та Mitsui Sumitomo виявила ознаки шахрайства у 30% заявок.

Нагадаємо, Tokio Marine Holdings, Sompo Holdings та MS&AD Insurance Group Holdings завершили фінансовий рік з рекордним прибутком на тлі послаблення претензій щодо ризику Covid та покращення інвестиційних показників за кордоном. Згідно з звітом, прибуток Tokio Marine Holdings зріс на 85,7%, прибуток Sompo зріс на 1,475.1%, MS&AD – на 75%.

Коментарі