Прибуток японських страховиків життя знизився через претензії у зв’язку з Covid

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
За підсумками фінансового року 2022/23 японські компанії-страховики життя на 20,9% знизили сукупний обсяг прибутку до 2,5 трлн ієн ($16,8 млрд). Основною причиною падіння прибутку стали витрати у зв’язку з пандемією, – йдеться у звіті компанії Toa Reinsurance.

«У багатьох компаній зі страхування життя базовий прибуток знизився більш ніж на 10% порівняно з попереднім фінансовим роком, а базовий прибуток по всій галузі знизився приблизно на 30%», – йдеться у звіті «Страховий ринок Японії 2023».

Інтернет ресурсу Укрстрахування відомо, що, незважаючи на зростання преміального доходу японських страховиків життя на 18,8%, сукупні страхові претензії зросли на 26,6%, насамперед через зростання кількості захворювань Covid.

Нагадаємо, у звіті Toa Reinsirance «Страховий ринок Японії 2023» також йдеться, що «велика трійка», до якої входять Tokio Marine, MS&AD і Sompo Holdings, активно реалізувала такі ініціативи, як формування бізнес-альянсів з іноземними страховими компаніями та участь в угодах злиття та поглинання за кордоном. Іншими словами: трійка провідних страхових груп Японії вважає одним із головних драйверів зростання свої закордонні підрозділи.

Коментарі