Регуляторний ризик та геополітична напруженість турбують представників глобального бізнесу: BDO

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітики міжнародної консалтингової компанії BDO підготували звіт «Глобальний ландшафт ризиків 2024», в якому розглядається ставлення лідерів до таких ризиків як штучний інтелект (ІІ), геополітична напруженість та ланцюжки постачання.

Згідно з результатами опитування 500 представників бізнесу, на першому місці серед найважливіших стоїть регуляторний ризик: 37% респондентів відзначили його як серйозну проблему порівняно з 7% минулого року.

Геополітична напруженість піднялася на три позиції, посівши третє місце із 26% респондентів. Ризик кібернетичних інцидентів та вразливостей опустився на п’яте місце із 24% респондентів.

Екологічний ризик опустився на дев’яте місце, незважаючи на те, що представники бізнесу заявили про свою найменшу готовність до цього ризику.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт швейцарської страхової групи Swiss Re повідомляв, що внаслідок пошкодження критично важливої ​​інфраструктури та при порушенні ланцюжків постачання «нагромадження збитків може бути значним». Тому автори звіту вважають зміну клімату та порушення ланцюжків постачання найбільш серйозними ризиками 2024 року.

Коментарі