Рейтинги перестрахувальної компанії SCOR залишаються високими зі стабільним прогнозом

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинг фінансової стійкості для перестрахувальної компанії SCOR та її дочірніх компаній на рівні A+, а також довгостроковий рейтинг дефолту емітента на рівні A зі стабільним прогнозом.

На результати рейтингової оцінки надали нещодавно опубліковані результати SCOR за третій квартал та 9 місяців 2023 року. Нагадаємо, за третій квартал чистий прибуток SCOR 147 млн. євро, за 9 місяців – 650 млн. євро.

У рейтинговому звіті Fitch говориться, що «рейтинги SCOR відображають покращення доходів, добре продуманий стратегічний план та сприятливий бізнес-профіль порівняно з бізнес-профілем всіх інших перестрахувальних компаній, демонструючи дуже сильну, диверсифіковану глобальну франшизу».

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що аналітики Fitch високо оцінили цілі французької перестрахувальної компанії SCOR, опубліковані у Стратегічному плані на 2024/26 р.р. На думку Fitch, цей план допоможе відновити прибутковість перестраховика та високий рівень рейтингу фінансової стійкості SCOR до А+ із прогнозом «стабільний».

Коментарі