Сектору страхування життя у Великій Британії надано стабільний прогноз від Fitch

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підготувало прогноз сектору страхування життя Великій Британії на 2024 рік.

У звіті наголошуються на високих показниках сектора страхування життя, які відкривають можливості для нівелювання існуючих макроекономічних проблем.

«Поліпшення прогнозів Fitch Ratings щодо сектору страхування життя у Великій Британії зумовлене сильними фундаментальними показниками сектора та більш сприятливим операційним середовищем. Ми очікуємо, що ці фактори переважають проблеми, що виникають на макроекономічних і фінансових ринках у 2024 році», – йдеться у звіті.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту Fitch Ratings також відомо, що британському сектору страхування життя надано стабільний прогноз. Це пояснюється «сильною капіталізацією, а також стійкими операційними показниками та профілями компаній».

Нагадаємо, згідно з Fitch Ratings, застраховані збитки від землетрусу магнітудою 7,6, що стався в префектурі Ісікава на півострові Ното, Японія, 1 січня, швидше за все, будуть невеликими і не вплинуть на доходи страховиків Японії.

Коментарі