Швейцарська Zurich Insurance наростила обсяг нового бізнесу у страхуванні життя на 23%

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Швейцарська страхова група Zurich Insurance опублікувала деякі підсумкові результати за 9 місяців 2023 року.

Повідомляється, що дохід страхової групи в секторі майнового та страхування ризику нещасного випадку (P&C) зріс на 9% до $34,1 млрд, завдяки сильному зростанню комерційного та роздрібного страхування, підкріпленого підвищенням ставок на 6%.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з прес-релізу Zurich Insurance відомо, що преміальний дохід у секторі страхування життя за новими контрактами зріс на 23% порівняно з аналогічним періодом минулого року до $12,2 млрд.

«Ми зберегли динаміку у третьому кварталі, забезпечивши подальше зростання виручки після дуже сильного першого півріччя та відмінного початку нового фінансового циклу. Це вселяє в нас упевненість у тому, що ми зможемо успішно завершити рік та досягти фінансових цілей на 2023–2025 роки». – Прокоментував Джордж Куїнн, фінансовий директор Zurich.

Нагадаємо, Zurich Insurance завершила перше півріччя із зростанням прибутку на одну акцію на 8% порівняно з аналогічним показником минулого року. Сукупний обсяг чистого прибутку Zurich Insurance становив $2,49 млрд.

Коментарі