Страхові збитки через природні катастрофи досягли рекордних показників: Verisk

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Середньорічна сумарна вартість страхових збитків за ризиком природних катастроф досягла рекордного значення $133 млрд. Така оцінка міститься в новому аналітичному звіті компанії моделювання ризиків катастроф Verisk.

«Страхова галузь має бути не тільки готовою до того, що загальні страхові збитки від стихійних катастроф перевищать $100 млрд щороку, але також ймовірні щорічні збитки, що перевищують $200 млрд», – йдеться у звіті.

Згідно з звітом Verisk, 70% загальних збитків припадає на лісові пожежі, грози та повені, при цьому частка застрахованих втрат становить не більше ніж 30% економічних збитків.

«За оцінками компанії, щорічні економічні втрати можуть перевищити $400 млрд. Це приголомшлива цифра, яка наголошує на пробілах у страховому захисті, що існують у всьому світі», – йдеться у звіті.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на дані Bloomberg повідомляв, що страхові збитки від стихійних лих у 2022 році склали $125 млрд порівняно із середньою вартістю $81 млрд за останні 10 років і $110 млрд за останні 5 років.

Коментарі