Страховий ринок Lloyd’s продовжив оренду офісної будівлі у центрі Лондона

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Найбільший страховий ринок Lloyd’s зберіг за собою право займати офісну будівлю в лондонському Сіті, як мінімум, ще 18 років. Про це повідомляє видання Sky News із посиланням на джерела у сфері нерухомості.

Повідомляється, що власник будівлі на One Lime Street – китайська страхова група Ping An – уклала угоду про оренду, згідно з якою Lloyd’s залишиться у своїй знаменитій лондонській штаб-квартирі до 2041 року.

Нова угода включає додаткові умови, у тому числі розширення оренди та щорічне підвищення вартості на 3-5%.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що страховий ринок Лондонський Lloyd’s продовжуватиме займати культову будівлю в центрі британської столиці, як мінімум, до 2031 року. Чутки про те, що Lloyd’s може достроково розірвати договір оренди з власником будівлі – китайським страховиком Ping An – з’явилися після завершення локдауну та неспішного повернення співробітників та партнерів Lloyd’s до офісної роботи.

Нагадаємо, команда лондонських архітекторів з Rogers Stirk Harbour + Partners (RSHP) за дорученням китайської страхової групи Ping An вивчають можливості для використання будівлі, де знаходиться штаб-квартира страхового ринку Lloyd’s.

Коментарі