Страховики домоволодінь Великої Британії зберігають доступні ціни: ABI

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Обсяг страхових претензій за договорами страхування житла у Великій Британії збільшився у другому кварталі 2023 року на 11% до 782 млн фунтів стерлінгів. Середній розмір вартості поліса становив 329 фунтів стерлінгів.

Темп зростання вартості страхових претензій перевищує темпи зростання страхових ставок для домоволодінь, оскільки британські страховики «роблять все можливе, щоб запропонувати конкурентоспроможне покриття». Такі дані містяться у новому звіті Асоціації британських страховиків (ABI) за період з 1 квітня до 30 червня 2023 року.

Відповідно до звіту ABI, третій рік поспіль страховики майна виплатили за претензіями більше, ніж отримали у вигляді премій. У 2022 році на кожен фунт стерлінгів, отриманий у вигляді внесків зі страхування житла, вони виплатили 1,22 фунта стерлінгів як претензії та витрати.

“Ці останні дані показують, що, незважаючи на зростання витрат на відшкодування збитків, страховики продовжують робити все можливе, щоб запропонувати британським домогосподарствам покриття за конкурентними цінами”, – прокоментував Мервін Скіт, директор із загальної страхової політики ABI.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що торік середня вартість страхового поліса, що покриває ризики для домоволодінь у Великій Британії, склала 300 фунтів стерлінгів. Це найнижча ціна, яку сплачували власники будинків за 10-річний період.

Коментарі