Стратегія британської компанії Ardonagh на розширення набуває подальшого розвитку

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Британська страхова компанія Ardonagh придбала страхового брокера з Лондона Rollinson Smith Insurance Brokers (RSIB). Вартість угоди та інші деталі покупки не повідомляються.

Згідно з прес-релізом Ardonagh Group, покупка зроблена брокерським підрозділом Ardonagh Advisory Broking Holdings. «Rollinson Smith – гідний приклад того типу високоякісного регіонального брокера, якого ми прагнемо залучити до Ardonagh Advisory», – прокоментував Філ Бейлз, комерційний директор Ardonagh Advisory.

Компанія RSIB була заснована в 1974 році та пропонує комерційні та особисті лінійки страхування, основними продуктами яких є автомобілі для автопарків, автомобілі для торгівлі та комерційні автомобілі.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Ardonagh розглядає можливості для зростання в континентальній Європі, приділяючи особливу увагу Скандинавії, а також укладає угоди в Австралії та Португалії. Ціль полягає в тому, щоб краще конкурувати з такими страховими гігантами, як Marsh&McLennan, Aon Plc і Willis Towers Watson Plc.

Коментарі