Сукупний преміальний дохід страхової галузі Туреччини у 2022 році становив $12,5 млрд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
За даними Страхової асоціації Туреччини, загальний обсяг преміального доходу у 2022 році зріс на 123% до 235 млрд. турецьких лір ($12,5 млрд.).

У секторі загального страхування зростання преміального доходу склало 133% до 204 млрд турецьких лір, страхування життя відзвітувало про 30,9 млрд турецьких лір, що вище за аналогічний показник попереднього року на 74,4%.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що темпи зростання інфляції в Туреччині становили 64,3%. В даний час в Асоціацію налічує 38 нестрахових компаній, 17 страхових та пенсійних компаній, 5 страхових компаній та 3 перестрахувальні компанії.

Нагадаємо, у червні минулого року аналітики рейтингового агентства Fitch Ratings оцінили операційні умови страхової галузі Туреччини як складні та «найгірші за останнє десятиліття». Аналітики Fitch Ratings вважають, що протягом найближчих двох років показники прибутковості та достатності капіталу страхових компаній Туреччини «виявляться під загрозою і можуть призвести до того, що деякі страховики виявляться нижчими за мінімальний регулятивний рівень платоспроможності, що змусить їх залучати капітал або переходити під вплив більш сильних конкурентів».

Коментарі