Тисячі співробітників Credit Suisse можуть залишитися без роботи, оскільки банк намагається скоротити витрати

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Розпочата в азіатських підрозділах хвиля скорочень персоналу швейцарської банківської групи Credit Suisse переходить на глобальний рівень. Так, за даними джерел Bloomberg, керівництво Credit Suisse Group планує протягом декількох місяців звільнити «кілька тисяч осіб», щоб досягти скорочення витрат на 1 млрд франків.

Скорочення торкнеться працівників мідл- та бек-офісів, а також буде проведено реорганізацію інвестиційного банку у складі Credit Suisse.

Представники Credit Suisse так прокоментували цю інформацію: «Ми повідомимо про прогрес у нашому всеосяжному огляді стратегії, коли оголосимо про прибутки за третій квартал; Будь-яка інформація про потенційні результати до цього моменту є повністю спекулятивною».

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про погіршення рейтингів Credit Suisse після оголошення результатів за другий квартал і кадрових перестановок у керівництві. Нагадаємо, Credit Suisse опублікувала результати за другий квартал, повідомивши про збиток $1,65 млрд, після чого акції Групи знизилися на 4,4%.

Коментарі