У Канаді збільшився попит на страхування майна щодо ризику природних катастроф

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Застраховане майно, яке зазнає впливу стихійних лих у Канаді, оцінюється у суму CA$19 трлн, що на 11,3% перевищує аналогічний показник минулого року. Про це йдеться у звіті аналітичної компанії CatIQ, дочірнього підрозділу PERILS.

Згідно зі звітом, у Канаді продовжується зростання застрахованого майна від ризику повеней, при цьому зростання загальної кількості застрахованих ризиків склало 12%, від повеней – на 18%.

Лаура Твідл, президент та генеральний директор CatIQ, зазначила: «Зростання активів, застрахованих від повеней, є позитивним знаком для канадської галузі, оскільки він вказує на те, що показники страхування від цього конкретного ризику покращуються, що, у свою чергу, допомагає ще більше скоротити розрив у захисті».

Інтернет ресурсу УкрСтрахування раніше повідомляв, що загальна сума застрахованих збитків у Канаді за ризиком природних катастроф за 2023 рік склала CA$3,1 млрд. Найбільшими подіями природного катастрофічного характеру стали лісові пожежі в провінціях Британська Колумбія та Нової Шотландії, крижаний шторм у Онтарі , повінь в Новій Шотландії і місто в Манітобі.

Коментарі