У Малайзії проходить Азіатська конференція з автомобільного страхування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У столиці Малайзії проходить 23-а Азіатська конференція з автомобільного страхування та управління претензіями, у роботі якої беруть участь представники страхового сектору та галузеві аналітики. Організатором Конференції виступило видання Asia Insurance Review.

Як з’ясував інтернет ресурс УкрСтрахування, учасники Конференції обговорили зростання кількості претензій в автострахування та пов’язані з цим витрати на ремонт різних марок та моделей автомобілів.

Виступаючі на Азіатській конференції з автострахування та управління претензіями обговорили можливі рішення, які автостраховики можуть ухвалити у складному операційному середовищі. Особливу увагу учасники Конференції приділили розширенню технологічних інструментів для обробки претензії, а також способи отримання даних про характер керування транспортним засобом.

«Проблема з погляду страхування полягає у праві власності на ці дані. Надання цієї інформації страхової компанії стане для страхових компаній великою проблемою, тому що я не думаю, що страхувальники розголошуватимуть її вільно», – зазначив генеральний директор Motordata Research Consortium Стів Міллер, який виступає на Конференції.

Коментарі