Учасники конференції у Монте-Карло зіткнулися з протестами екологічних активістів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Група екологічних активістів організувала акцію протесту, вимагаючи від учасників міжнародної Конференції перестрахувальників у Монте-Карло припинити страхування видобування вугілля, нафти та газу.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що біля входу до готелю Fairmont, де проходить щорічна Конференція перестраховиків Rendez-Vous de Septembre, лунали заклики «Страхуйте наше майбутнє, а не викопне паливо» та «Не страхуйте знищення тропічних лісів». Цього разу протестну акцію було присвячено участі страхових та перестрахувальних компаній у проектах з розробки нафтових родовищ у Конго.

Згідно з заявами Greenpeace та Insure Our Future, якщо провідні страхові та перестрахувальні компанії будуть виконувати свої зобов’язання та спільну політику ESG, нафтовим компаніям буде складно знайти покриття для своїх екологічно та соціально руйнівних бізнес-планів.

«Будь-яка страхова та перестрахувальна компанія, яка обирає короткостроковий прибуток за рахунок світового клімату, його біорізноманіття та спільнот, що населяють тропічні ліси, у тому числі в зонах бойових дій, стане співучасником злочину разом із компаніями, які претендують на нафту», – сказала Ліндсі Кінан, Європейський координатор кампанії Insure Our Future.

Коментарі