Японський автодилер Bigmotor не зможе відновити страхові агентські контракти через втрату довіри

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міністр фінансів Японії анонсував відкликання ліцензії на право надання страхових агентських послуг компанії уживаних автомобілів Bigmotor. Очікується, що рішення державного фінансового регулятора буде ухвалено 30 листопада після розгляду відповіді компанії на слуханнях 21 листопада.

Японський міністр вважає малоймовірним, що страховики, які раніше розірвали агентські контракти з Bigmotor, відновлять колишні контакти з автодилером. «Ця ситуація виникає через значний дефіцит довіри, викликаний зловживаннями компанії», – сказав міністр Шуничі Судзукі.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Агентство фінансових послуг Японії (FSA) планує як дисциплінарний захід анулювати ліцензію на агентське страхування у компанії вживаних автомобілів Bigmotor. Цей захід безпосередньо пов’язаний із виявленими порушеннями при оформленні претензій за ремонт пошкоджених автомобілів Bigmotor.

Нагадаємо, міністерство транспорту Японії відкликало частину ліцензій Bigmotor і наказало компанії призупинити роботу 34 пунктів технічного обслуговування автомобілів у 24 префектурах, призупинивши операції з технічного обслуговування їхніх автомобілів терміном від 20 до 180 днів.

Коментарі