Японський страховик життя Sumotomo Life відкриває плани на фінансовий рік

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Sumitomo Life Insurance, одна з найбільших у Японії компаній зі страхування життя, планує цього фінансового року домогтися підвищення обсягу закордонних угод до 100 млрд ієн ($660 млн). Одним із успішних прикладів вже проведених угод є покупка сінгапурського страховика життя Singapore Life Holdings.

За словами президента Sumitomo Life Юкінорі Такада, компанія відкрита для подальших придбань за кордоном. При цьому він не уточнив географічних переваг для майбутніх угод M&A, але сказав, що основну інвестиційну політику компанії не буде змінено на тлі рішення Банку Японії підняти відсоткові ставки.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Sumitomo Life Insurance Company купує у TPG Capital 35,48% акцій Singapore Life Holdings за 1,6 млрд сінгапурських доларів. Крім цього, Sumitomo Life також запропонувала викуп акцій решти всіх акціонерів. Якщо всі пропозиції будуть ухвалені, Sumitomo Life стане 100% акціонером Singlife.

Через три місяці після заяви Sumitomo британська страхова компанія Aviva повідомила про успішне завершення угоди, умовами якої передбачається передача частки Singapore Life Holdings (Sinflife) на користь Sumitimo Life, а також двох боргових інструментів. Загальна вартість операції склала 937 млн. фунтів.

Коментарі