За відновлення обов’язкового автострахування в Бангладеш виступає голова профільної асоціації

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Голова Страхової асоціації Бангладеш в інтерв’ю газеті The Financial Express заявив про необхідність повернутися до обов’язкового страхування відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами.

Обов’язкове автострахування у Бангладеш було скасовано у 2018 році із запровадженням Закону про транспортні засоби. Відповідно до цього закону було створено спеціальний фонд, кошти якого надходили на користь потерпілих у ДТП. За словами Кабіра Хосейна, автострахування має бути «негайно зроблено обов’язковим».

Інтернет ресурсу УкрСтрахування також відомо, що у Бангладеш немає обов’язкового страхування ризику пожежі, землетрусу чи іншого стихійного лиха для підприємств державного та комерційного сектору.

Раніше повідомлялося, що охоплення автострахуванням у Пакистані становить лише 3%, що нижче порівняно з іншими великими країнами регіону. Однією із причин такої ситуації є відсутність ефективного правозастосування обов’язкового автострахування.

«Відправною точкою має стати ефективне застосування існуючих законів і водночас активізація процесу внесення поправок до Закону про автотранспортні засоби 1939 року», – йдеться у звіті, підготовленому Пакистанським статистичним бюро.

Коментарі