Потрібно терміново прикурити автомобіль? Заряджання акумулятора з виїздом на місце

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3 голоси, середній: 5,00 з 5.
прикурить авто
Процес керування автомобілем пов'язаний з безліччю технічних ризиків, серед яких одну з лідируючих позицій займають проблеми з акумулятором. Це можуть бути складності, викликані низькими температурними режимами в зимову пору року, витрачений ресурс акумулятора або термін його експлуатації, що минув. Про те, як швидко і правильно прикурити автомобіль, куди звертатися за допомогою та яка процедура надання послуг дорожнього асистансу, йтиметься у цьому матеріалі.

Заряджання автомобільного акумулятора: опис послуги

Послуги дорожнього асистансу є сучасним і зручним способом вирішити проблеми, що виникають у дорозі. Це можуть бути технічні несправності, брак палива, відкриття замків авто, надання інформаційної або юридичної підтримки, а також послуги трансферу до аеропорту або постійного проживання.

Допомога на дорозі 24/7: Клікай Викликати

Як бачимо, перелік послуг дорожнього асистансу дуже великий, але однією з базових опцій є запуск двигуна від зовнішнього джерела живлення або, як самі автомобілісти говорять, прикурка. Ця послуга полягає в подачі електричного розряду на клеми акумулятора з метою підзарядки та запуску двигуна. Прикурювання легкових та вантажних авто виконується автоелектриком за наявності спеціального інструменту та з дотриманням правил техніки безпеки.

Прикурити авто: послуга у програмі дорожнього асистансу

Вище згадувалося, що послуга прикурювання двигуна – одна із затребуваних у програмах дорожнього сервісу і найчастіше включається до базового набору. Для прикладу: до базової карти Basic від компанії CarPro входить:

Відповідно до умов, послуга надається одноразово, але власник картки дорожнього асистансу завжди може за додаткову плату придбати нові опції або перейти на обслуговування за розширеною програмою.

Щоб скористатися послугою, слід зв’язатися з диспетчером компанії-провайдера послуг дорожнього асистансу та повідомити про проблему.

Замовлення буде прийнято у будь-який час доби та в будь-якому місці. Територіальне покриття сервісу поширюється на всю територію України, у тому числі у Києві та Київській області.

При виборі компанії-провайдера слід ознайомитися з їхніми технічними можливостями та партнерською мережею, щоб мати можливість подорожувати не лише дорогами України, а й іншими європейськими країнами. Погодьтеся, що за умов безвізового режиму з країнами Євросоюзу варто потурбуватися про можливості дорожнього асистансу за кордоном.

Заряджання автомобільного акумулятора

Якщо запустити акумулятор не вдається і потрібне його заряджання, то в цьому випадку не обійтися без допомоги фахівців станції технічного обслуговування. Напевно, не варто згадувати про те, що для цього буде потрібно його евакуація або буксирування, що забере чимало часу. До базового асистансу, як уже говорилося, входить запуск акумулятора. Більш розширений набір послуг асистансу включена зарядка акумулятора.

Цілодобово: Допомога на дорозі в один клік

У компанії British auto club розроблено програму Gold, однією з опцій якої є зарядка акумулятора. Додаткові послуги надаються також власникам карток Platinum. Це досить простий і наочний приклад того, як не варто заощаджувати при покупці карт дорожнього асистансу: підзарядка акумулятора повинна бути присутня у необхідному сервісному переліку.

Як правильно прикурити автомобіль?

Для тих, хто ще не є щасливим власником програми дорожнього асистансу, нагадаємо основні правила запуску акумулятора від зовнішнього джерела живлення:

 • Автомобілі повинні стояти досить близько один від одного, але не стикатися корпусами;
 • Автомобілі повинні стояти на гальмах стоянки;
 • Електроприлади, що споживають енергію, мають бути вимкнені;
 • Рівень електроліту в акумуляторі має бути необхідному рівні;
 • Приєднати дроти до клем акумулятора та допоміжного пристрою (акумулятора-донора);
 • Запустити двигун-донор;
 • Дочекатися запуску двигуна-реципієнта.

Детальну інструкцію, як правильно прикурювати машину (у картинках), легко знайти на спеціальних автомобільних інтернет-ресурсах. Також дається докладний опис всіх тонкощів запуску акумулятора. Час заряджання автомобільного акумулятора залежить від технічних характеристик акумулятора та його зносу. Очевидно, що застарілий акумулятор потребує більше часу для заряджання.

Прикурити авто: ціна послуги

Орієнтовна вартість прикурювання автомобіля в Україні та Києві становить, у середньому 250-350 грн, для вантажного автомобіля розцінка на цю послугу вдвічі більша. Якщо говорити про інші разові послуги, то підвезення палива коштуватиме 300-350 грн плюс можливі додаткові витрати на транспортування.

Цілком очевидно, що набагато вигідніше купувати комплексну програму дорожнього асистансу, яка включає кілька сервісних опцій і обходиться в перерахунку на одну послугу дешевше, ніж аналогічне поодиноке замовлення.

Переваги дорожнього асистансу:

 • Комплексне обслуговування;
 • Можливість вибору програми відповідно до побажань клієнта;
 • Доступність по всій території України та в європейських країнах;
 • Гарантована допомога на дорозі в будь-якому місці та у будь-який час;
 • Доступність до послуги у режимі 24/7;
 • Утримувач картки асистансу позбавлений необхідності шукати дорожні сервісні служби. Проблеми на дорозі вирішуються одним дзвінком.

отдых на авто
Перелічені переваги служать на користь впевненості водія за кермом, що робить свою поїздку максимально приємною і комфортною.

Важливо знати, що картку асистансу можна замовити та сплатити в режимі онлайн, скориставшись калькулятором послуг. Ці онлайн-інструменти розміщені на офіційних сайтах компаній, які постачають послуги дорожнього асистансу.

Коментарі