Allianz Global Investors визнала факти шахрайства та порушення закону США про цінні папери

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Підрозділ німецької страхової групи з управління активами Allianz Global Investors (AGI) оголосив про завершення розслідування діяльності альфа-фондів у США та підписання меморандуму про передачу бізнесу в управління іншому суб’єкту.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Allianz, резолюцією Міністерства юстиції США та Комісії з цінних паперів Allianz Global Investors (AGI) визнала звинувачення у шахрайстві з цінними паперами та порушення законів США про цінні папери.

«Визнання провини призведе до дискваліфікації AGI щодо консультування зареєстрованих у США взаємних фондів та певних типів пенсійних фондів», — йдеться в прес-релізі Allianz. Сума штрафу, яку виплатить AGI у за позовом Міністерства юстиції США, становитиме $174,3 млн, на користь Комісії з цінних паперів та бірж — $675 млн. Ці кошти будуть використані для компенсації постраждалим інвесторам.

Раніше страхова група Allianz зарезервувала 1,9 млрд євро для компенсаційних виплат інвесторам альфа-фондів та виплат за результатами судових розглядів, що вплинуло на зниження прибутку у першому кварталі на 78%.

Комментарии

Залишити відповідь
Войти через: