Американський страховик Allstate за один місяць зазнав збитків від природних катастроф на $1,4 млрд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Одна з провідних страхових компаній США Allstate у травні зафіксувала $1,4 млрд збитків, спричинених подіями природного катастрофічного характеру. Цей результат на 58% перевищує аналогічний показник у травні 2023 року ($885 млн).

Протягом звітного місяця відбулося 14 подій, включаючи штормову погоду, грозу та шквалистий вітер у Техасі, Колорадо та Іллінойсі. З початку року збитки Allstate від природних катастроф становили 2,6 млрд.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що збитки від катастроф у першому кварталі склали $731 млн, що на 57% менше за аналогічний показник першого кварталу 2023 року. Коментуючи результати компанії, генеральний директор Том Вілсон зазначив, що втрати від подій природного катастрофічного характеру були нижчими за середній показник за десятиліття.

Нагадаємо, Allstate заявила, що відновить андеррайтинг у Каліфорнії за умови регуляторних змін у ціновій політиці страховиків. «Якби правила діяли сьогодні, ми почали продавати нові поліси страхування домовласників завтра», — цитує Bloomberg слова Джеральда Циммермана, старшого віце-президента Allstate. «Дозвольте мені повторити це: як тільки ми зможемо використовувати моделювання катастроф і включити чисту вартість перестрахування в наші тарифи, ми будемо відкриті для бізнесу майже в усіх частинах Каліфорнії», – сказав він під час публічних слухань.

Коментарі