Переважна більшість українських страховиків адаптувалася до роботи в умовах війни: НБУ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Згідно з результатами опитування, проведеного Національним банком України, більшість страхових компаній переформатували свою роботу в умовах воєнного стану.

Як з’ясував інтернет ресурс УкрСтрахування зі звіту НБУ, 89% компаній страхового ринку за обсягами діяльності продовжують працювати, своєчасно та в повному обсязі виконувати власні зобов’язання за договорами страхування та навіть укладати нові договори.

Компанії, що залишилися, або не дали відповідей про діяльність у період війни, або не встигли налагодити процес виплати страхових відшкодувань.

Результати опитування свідчать про характер та рівень проблем, з якими зіткнулися страхові компанії України. Так, 42% страховиків мають проблеми з повним і своєчасним поданням звітності, 10,5% страхового ринку відзначають проблеми з виконанням нормативів.

«Незважаючи на війну, ринок страхування продовжує працювати. Національний банк докладатиме всіх зусиль, щоб ця тенденція зберігалася і надалі», – прокоментувала директор Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ Ольга Максимчук.

Комментарии

Залишити відповідь
Войти через: