Після переходу у власність Covea рейтинги PartnerRe помітно зміцнилися

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Після завершення покупки PartnerRe французьким страховиком Covea міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинги перестраховика. Згідно з звітом Fitch, рейтинг дефолту емітента PartnerRe переглянуто з A- до A і рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу з BBB+ до A-.

Крім цього, Fitch також підвищило рейтинг фінансової стійкості страховика (IFS) компанії Partner Reinsurance Company, яка є основною операційною дочірньою перестрахувальною компанією, до «AA-» (дуже сильний) з «A+» (сильний). Прогноз щодо рейтингу фінансової стійкості страховика «стабільний».

Як з’ясував інтернет ресурс УкрСтрахування, перехід у власність Covea для PartnerRe відіграє позитивну роль з погляду рейтингування, оскільки Covea є великим страховиком у секторі майнового та страхування від нещасного випадку. “Fitch очікує, що Covea запропонує розумну підтримку PartnerRe в міру необхідності і консервативно управлятиме капіталізацією перестраховика”, – йдеться у звіті.

Раніше повідомлялося, що угода між французькою компанією взаємного страхування Covéa та Exor щодо купівлі перестраховика PartnerRe за 7,9 млрд євро завершена.

Коментарі

Залишити відповідь
Войти через: