Страхова група Ardonagh націлена на подальше органічне зростання

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Британська страхова компанія Ardonagh представила підсумки за 2023 рік, що завершився з чистим прибутком $522 млн і сукупним доходом $1,6 млрд. Річний приріст склав 42,5% та 33,5% відповідно.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з прес-релізу Ardonagh Group.

У звітному році було завершено 67 придбань страховика, включаючи придбання в Австралії, Нідерландах, Греції та Швейцарії. Внаслідок цих угод компанія збільшила кількість штатних співробітників на 1698 осіб.

«Ці результати відображають дуже успішний рік для нашої групи, оскільки ми збільшили темпи нашої цілеспрямованої глобальної експансії і продовжуємо отримувати вигоду від інвестицій в органічне зростання», – прокоментував генеральний директор Групи Девід Росс.

За словами генерального директора Ardonagh, компанія розглядає можливості в континентальній Європі, приділяючи особливу увагу Скандинавії, а також укладає угоди в Австралії та Португалії. Ціль полягає в тому, щоб краще конкурувати з такими страховими гігантами, як Marsh&McLennan, Aon Plc і Willis Towers Watson Plc.

Раніше Ardonagh Group повідомила про досягнуту угоду щодо купівлі брокерської компанії з Італії Mediass. Деталі правочину, включаючи її вартість, не повідомляються.

Коментарі