Топ-менеджера китайської страхової компанії PICC Property and Casualty підозрюють у хабарництві

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Після перевірки дисциплінарною комісією діяльності колишнього головного бухгалтера державної страхової компанії PICC Property and Casualty було ухвалено рішення щодо виключення його з партії.

Як стало відомо інтернет-ресурсу УкрСтрахування, раніше Шень Дун обіймав посаду віце-президента компанії, але після початку перевірки у грудні минулого року чиновник покинув цю посаду. Партійна дисциплінарна комісія звинувачує Шань Дуна у незаконній діяльності та отриманні хабарів.

Компанія PICC Property and Casualty є дочірньою національного страховика PICC, всі топ-менеджери державних підприємств повинні бути членами партії і підпорядковуватися партійній дисципліні.

Нагадаємо, у жовтні минулого року аналогічним чином проводилася перевірка діяльності Комісії з регулювання банківської та страхової діяльності та низки компаній, щоб запобігти «будь-яким порушенням політичної дисципліни». Потім була перевірка діяльності голови шанхайського офісу CBIRC, який підозрюється у порушенні законодавства та партійної дисципліни.

Крім цього, щодо голови одного з найбільших у Китаї страховиків життя China Life Insurance проводиться перевірка про можливу причетність до корупційних дій.

Комментарии

Залишити відповідь
Войти через: