У Канаді розпочався сезон лісових пожеж, вже постраждали сотні тисяч гектарів лісу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Лише за один місяць з початку першої великої лісової пожежі цього року в Канаді вогонь охопив сотні тисяч гектарів.

«Першу велику лісову пожежу цього року було виявлено на півночі Британської Колумбії 9 травня. Менш ніж за місяць 1388 пожеж уже спалили близько 469 тисяч гектарів», – заявила виконавчий директор канадського підрозділу Swiss Re Джолі Кросбі. Вона закликала страхову галузь та уряди Канади підтримати інвестиції у дієві заходи захисту від лісових пожеж.

За словами Кросбі, щорічно в Канаді лісові пожежі знищують у середньому 2,5 млн гектарів, а сума страхових виплат за ризиком лісової пожежі за 10 років перевищила $5 млрд.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що в Канаді очікують більш інтенсивного сезону лісових пожеж, оскільки тепла та посушлива погода створюють передумови для песимістичних прогнозів з боку уряду. Міністр з надзвичайних ситуацій Канади виступив із попередженням про те, що сезон лісових пожеж у країні може виявитися вибухонебезпечнішим, ніж минулого року.

Нагадаємо, «зомбі-пожежі», які ще з минулого року продовжують тліти в канадських провінціях Альберта та Британська Колумбія, ставлять під загрозу видобуток нафти та природного газу. Згідно з інформацією Bloomberg, близько 50 подібних осередків розташовані поблизу нафтових та газових свердловин, тим самим можуть знищити майже 3% видобутку.

Коментарі