В Австралії підраховують збитки від серії масштабних повеней

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Зливи, що викликали повені в ряді районів Австралії, стали значною подією для страховиків. За словами голови Страхового бюро Австралії (ICA), у разі подальшого зростання кількості претензій та «географічному їх поширенні», повінь може перейти в розряд «катастрофи».

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що австралійські страхові компанії вже зареєстрували близько 8,5 тисяч заявок на страхове відшкодування. Прогнозована сума сукупних страхових виплат уже наблизилася до $67 млн.

Згідно зі звітом Страхового бюро Австралії (ICA), 84% від кількості претензій пов’язані зі збитками у майновому страхуванні, 14% — в автострахування, 2% — пов’язані з комерційним страхуванням.

«Страховики розуміють емоційний вплив цих екстремальних погодних явищ, які стають дедалі частішими та серйознішими, і вживатимуть оперативних заходів, щоб спільноти отримували необхідну допомогу якнайшвидше», — прокоментував Ендрю Холл, генеральний директор ICA. За його словами, австралійські компанії добре підготовлені, щоб своєчасно реагувати на претензії, що надходять, через шкоду майну, житлу та об’єктам інфраструктури.

Фото Reuters

Коментарі

Залишити відповідь
Войти через: