Вдалий дебют страхової компанії Thai Life на біржі Бангкоку

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Біржові торги після рекордного IPO страхової компанії з Бангкока Thai Life Insurance принесли страховику непогані результати. Акції підприємства торгувалися лише на рівні 15,90 бат, що у 0,6% нижче ціни первинного громадського розміщення.

Нагадаємо, раніше цього місяця Thai Life insurance провела успішне первинне публічне розміщення акцій (IPO), виручивши від продажу 2,32 млрд акцій $1 млрд. Це найбільше IPO в регіоні за період з квітня минулого року, коли відбулося IPO компанії Ngern Tid Lor на суму $1,2 млрд.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на інформацію Bloomberg, із 29 компаній, зареєстрованих у Бангкоку протягом останніх п’яти років після IPO на суму не менше $100 млн, дві третини завершили свою першу сесію за вищою ціною, ніж були зареєстровані.

Згідно з Bloomberg, «падіння на світовому фондовому ринку, зростання інфляції, вищі відсоткові ставки та війна в Україні налякали потенційних емітентів». Незважаючи на це, в Таїланді до кінця року можливі інші успішні виходи на біржу.

Коментарі

Залишити відповідь
Войти через: