Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Загрузка...

Президією Української федерації убезпечення розглянуто підсумки роботи Федерації у жовтні-листопаді 2012 року та прийнято рішення щодо їх оприлюднення у відповідних розділах веб-ресурсу УФУ.

Розглянуто підсумки роботи страховиків-членів УФУ та інших компаній, що приймають участь у обміні інформацією, за дев’ять місяців та у вересні 2012 року (додаються).
За оперативними даними у січні-вересні 2012 року сума надходжень страхових платежів за видами страхування іншими, ніж страхування життя, в порівнянні з відповідним періодом 2011 року, збільшилась на 8,56% (до 2 658 010, 88 тис.грн.), а сума страхових відшкодувань – на 15,66% (склала 1 127 199,66 тис.грн.). Збільшення суми відшкодувань відбулося за рахунок виконання зобов’язань за договорами страхування іншого майна (впродовж дев’яти місяців здійснювались великі виплати: ПрАТ АСК «ІНГО Україна» понад 21 млн. грн. у травні та 21,562 млн. грн. у серпні, ТДВ “Альянс Україна” 6 млн. грн. протягом березня-травня, ПАТ «СК «Українська страхова група» понад 2 млн. грн. у квітні та у вересні, а також АТ «Страхова компанія «АХА Страхування» у квітні).

Загальний рівень виплат збільшився на 2,60 процентних пунктів (з 39,81% до 42,41%).

За результатами вересня 2012 року, в порівнянні з вереснем 2011 року, відбулося зменшення надходжень страхових платежів на 7,07% (склали 271 098 тис.грн.) та збільшення загального обсягу страхових виплат (страхових відшкодувань) на 35,63% (склали 133 524,93 тис.грн.), рівень виплат збільшився до 49,25%.

За 9 місяців 2012 року загальна сума надходжень зі страхування життя склала 106 263,9 тис.грн., в т.ч. за за довгостроковими накопичувальними договорами – 12 673,2 тис.грн., за змішаними договорами – 45 804,3 тис.грн., та за ризиковими – 47 786,4 тис.грн. За новими договорами (GPW Month) сума надходжень склала 55 983,8 тис.грн.

Загальна сума надходжень страхових платежів за вересень 2012 року за договорами страхування життя склала 11 891,6 тис.грн., в т.ч. за довгостроковими накопичувальними договорами – 2 003,4 тис.грн., за змішаними договорами – 5 255,9 тис.грн., та за ризиковими – 4 632,4 тис.грн. За новими договорами (GPW Month) надходження склали 6 177,3 тис.грн..

Схвалено презентацію «Соціальні пільги за рахунок роботодавця у контексті нарахування ЄСВ за договорами особистого страхування», в якій викладено бачення УФУ щодо стимулювання роботодавця до організації соціального захисту найманих працівників та членів їх сімей за власний рахунок, тим самим зменшуючи соціальну напругу у суспільстві та навантаження на державний і місцеві бюджети.

Усвідомлюючи важливість побудови прозорого класичного страхового ринку Українською федерацією убезпечення розроблено та започатковано новий проект розкриття інформації страховиками «Проект розкриття інформації. Моніторинг та аналіз» (ПРІМА). В рамках проекту, зокрема, передбачено опрацювання щомісячної оперативної звітності Ф5(6), щоквартальної звітності до Нацкомфінпослуг (Non-Life), щоквартальної звітності за формою Ф7 (Life) та щорічної інформації щодо діяльності страховиків в розрізі регіонів України.

Участь у проекті «ПРІМА» дозволить страховикам ефективно планувати та використовувати ресурси компанії, своєчасно приймати оперативні менеджерські рішення та, на підставі даних проекту, отримувати моделі та стратегічні прогнози розвитку страхового ринку.

З метою якісного формування та розвитку ключових засад діяльності УФУ, пов’язаних з пріоритетними напрямками діяльності федерації, проведено оновлення складу та призначення Голів комітетів УФУ.

Також, прийнято до складу учасників Федерації у якості Спостерігача УФУ ВАТ «Транссибірська перестрахова корпорація».

Цього ж дня прийнято рішення 24 грудня 2012 року провести Загальні збори членів асоціації «Українська федерація убезпечення», на яких, зокрема планується заслухати звіт Президії та Дирекції про діяльність УФУ у 2012 році, затвердити основні напрямки діяльності федерації на 2013 рік та переобрати органи управління — Президію, Президента, Ревізійну комісію Федерації та оновити склад Апеляційної комісії з розгляду скарг щодо порушення страховиками — членами УФУ законодавства про фінансові послуги.

Крім цього, у зв’язку із набуттям чинності Законом України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», прийнято рішення оприлюднити правовий коментар УФУ щодо застосування пунктів 11 і 22 частини четвертої статті 6 і пункту 30 частини першої статті 7 Закону України «Про страхування». На думку правового комітету УФУ здійснення страховиком добровільного страхування сільськогосподарської продукції без державної підтримки може відбуватися на підставі ліцензії на здійснення добровільного страхування майна і зареєстрованих в Уповноваженому органі відповідних правил страхування сільськогосподарської продукції. Право на здійснення діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою набувається страховиком лише у разі отримання ним ліцензії на добровільний вид страхування, передбачений пунктом 22 частини четвертої статті 6 Закону України «Про страхування».

Комментарии

Добавить комментарий
Войти через: